Ile kosztuje obsługa księgowa?

Ile kosztuje usługa księgowa? Ile kosztuje godzina pracy księgowego? Ile kosztują usługi księgowe? Ile kosztuje księgowa dla jednoosobowej działalności gospodarczej albo spółki z o.o.?

Wiele osób rozpoczynając działalność gospodarczą czy to w formie indywidualnej działalności czy tez spółki kapitałowej zadaje sobie takie pytanie.

Ceny usług księgowych są różne, duże są też pomiędzy nimi różnice. Wszystko też zależy od tego czy mamy do czynienia z dużym biurem rachunkowym czy też małym, prowadzonym przez jedną czy też dwie osoby wykonujące swoją pracę często w domu. Za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych bardzo łatwo w chwili obecnej porównać oferty w tym zakresie różnych biur rachunkowych, cenniki bowiem bardzo często są dostępne na stronach internetowych tych biur.

Decydując się na ofertę określonego biura rachunkowego zwracamy jednak uwagę na konieczność zapoznania się z pełnym zakresem usług objętych zawartą umową aby nie okazało się bowiem później, iż oprócz umowy i warunków finansowych na jakich zostanie zawarta istnieje jeszcze w formie załącznika do niej cennik usług dodatkowych.

Więcej na ten temat w naszym artykule jaki już zamieściliśmy jakiś czas temu na naszym blogu.

Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat ceny naszych usług księgowych czy kadrowo płacowych świadczonych przez nas w ramach naszego biura rachunkowego w Krakowie i biura rachunkowego w Warszawie, skontaktuj się z nami.

Jeżeli dotyczy to Krakowa:

TEL. +48 12 345 21 06
EMAIL: biuro.krakow@prwt.pl

W Warszawie zaś:

TEL. +48 22 292 47 21
EMAIL: biuro.warszawa@prwt.pl

Zainteresowanych zapraszamy także do pełnego zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego w Krakowie oraz biura rachunkowego w Warszawie.

Cennik usług księgowych Warszawa
Cennik usług księgowych Warszawa

Ile kosztuje księgowość w PRWT? Jaki jest cennik biura rachunkowego PRWT? Ile się płaci ...

12 czerwca 2024
Przekształcenie spółki z o.o. - aspekty podatkowe
Przekształcenie spółki z o.o. – aspekty podatkowe

Przekształcenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.), ze względu na to, ...

10 czerwca 2024
Księgowość Kraków
Księgowość Kraków

Jak znaleźć dobrego księgowego lub dobre biuro rachunkowe w Krakowie. Jakie są podstawowe zasady dotyczące świadczenia ...

5 czerwca 2024
WIĘCEJ